regenerační infuze

Doplňte do Vašeho těla chybějící prvky a posilte svůj imunitní systém.

INFUZNÍ TERAPIE VITAMÍNEM c

Infuzní léčba vitamínem C je určena k podpůrné léčbě řady onemocnění (např. recidivujících infekcí, alergií, artritidy, aterosklerózy, onkologických onemocnění), také stavů vyčerpanosti (po extrémních fyzických výkonech) a syndromu vyhoření.

Přispívá také k lepší snášenlivosti protinádorové chemoterapie.


pro koho je vhodná infuze vitamínem C

Pro každého, kdo má:
• psychický nebo fyzický stres (včetně sportu)
• opakované infekce
• alergie
• revmatické choroby charakterizované např. bolestmi kloubů
• autoimunitní onemocnění (revmatoidní artritida, Crohnova choroba ad.)
• nádorová onemocnění

Proč nestačí podání vitamínu ústy?

Při podání vitamínu C ústy lze díky omezeným transportním možnostem střeva docílit jen nízké koncentrace vitamínu C v krvi, která postačuje k zajištění pouze běžných (fyziologických), nikoli však preventivních a léčivých účinků (protiinfekčních, protizánětlivých, protinádorových).

Jak infuzní terapie probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem můžete v naší infuzní místnosti absolvovat nitrožilní podání infuze pod dohledem infuzní sestry.
Součástí vstupní konzultace je zhodnocení Vašeho zdravotního stavu a doporučení vhodné infuze.
Aplikace infuze trvá 30 - 90 minut podle vybraného typu.
Naše pracoviště disponuje šíří variant infuzní terapie, máme na výběr také cenově zvýhodněné balíčky infuzí.
Po terapii je možné se ihned vrátit k jakékoliv činnosti bez omezení.

regenerační infuze

Infuzní léčba vitamíny skupiny b


Vitamíny skupiny B

souhrnně nazývané jako B-komplex, jsou esenciální látky, které zajišťují správné fungování našeho organismu. Dodávají tělu energii, podporují činnost nervové soustavy, přispívají k regeneraci pokožky a sliznic.

LÁTKY OBSAŽENÉ V TOMTO MIXU INFUZE VITAMÍNŮ B

B1 (THIAMIN) působí příznivě na nervový systém a proti únavě. Nedostatek v přijímané potravě se projevuje např. periferními myopatiemi, vyčerpaností, ztrátou chuti k jídlu. Později se příznaky mohou stupňovat a objevují se deprese a podrážděnost jako důsledek neurologických degenerativních změn.

B2 (RIBOFLAVIN) je důležitý pro stav kůže a očí. Pozitivní vliv má na funkci srdce a dalších orgánů, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zvýšenou potřebu vitamínu B2 mají lidé, kteří jsou léčeni antibiotiky, lidé trpící onemocněním štítné žlázy, celiakií, cirhózou jater nebo cukrovkou. Ženy, které užívají orální antikoncepci a osoby, které nepijí mléko, jsou také ohroženy nedostatkem riboflavinu. B3 (NIACIN) je nutný pro uvolňování energie z potravy, pomáhá udržovat činnost nervové soustavy. Vyšší potřeba niacinu je u lidí s onemocněním ledvin, při horečkách, infekcích, v těhotenství, při kojení a ve stáří. Dále také při zvýšené psychické a fyzické námaze, při konzumaci velkého množství alkoholu, při kouření a také při delším pobytu v znečištěném ovzduší.

B5 (KYSELINA PANTOTHENOVÁ) se vyskytuje ve všech tkáních těla a její funkce je nezastupitelná. Je součást koenzymu A a zlepšuje např. kvalitu kůže, vlasů a nehtů.

B6 (PYRIDOXIN) pomáhá léčit chudokrevnost, nervové potíže. Nedostatek se projevuje zvýšenou nervosvalovou dráždivostí (např. cukání víček, křeče), zapomnětlivostí, záněty sliznice dutiny ústní.

B7 (BIOTIN) má léčivé účinky na kožní léze, přispívá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a sliznic.

B9 (KYSELINA LISTOVÁ) se doporučuje ve zvýšeném množství užívat během těhotenství. Nízký příjem kyseliny listové také zvyšuje riziko depresí.

B12 (KOBALAMIN) je důležitý pro správnou funkci krvetvorby, je nezbytný pro správnou funkci nervového systému, zlepšuje paměť, podporuje koncentraci.

při regenerační terapii se vyšetřuje krev, je tedy nutný její odběr. Na základě posouzení lékaře vám bude aplikovaná regenerační infuze.
Infuze nabízíme i ve výhodných balíčcích pro 5 sezení.
reference našich klientů
Petr Č.
Již několikrát jsem podstoupil regenerační infuzi a už po prvním sezení jsem cítil velké zlepšení - pokles mojí únavy a nárůst energie. Chodím na infuze pravidelně a cítím se lépe.
Dominika B.
Nečekala jsem, že může mít nějaká infuze závratný efekt, ale na základě doporučení jsem se rozhodla terapii vyzkoušet. A byla jsem velmi spokojená, doporučuji všem, kteří se cítí unaveni, prevence chřipky... super
Pro více informací nás prosím kontaktujte

Vyberte si termín, který Vám vyhovujte, a objednejte se na ošetření, nebo zkonzultujte Váš požadavek s naším specialistou.

NAPIŠTE NÁM A ZEPTEJTE SE ...
Jméno Telefonní kontakt E-mail Zpráva Odeslat