chirurgické zákroky

operace karpálního tunelu

Na naší klinice řešíme syndrom karpálního tunelu, při kterém vznikají nepříjemné příznaky, jako např. mravenčení a ztuhlost ruky.
SYNDROM KARPÁLNÍHO TUNELU

Syndrom karpálního tunelu způsobuje útlak středového nervu (n. medianus) v oblasti zápěstí, kde se společně s tímto nervem nachází šlachy.

Utlačení středového nervu způsobuje nepříjemné pocity a bolesti zápěstí. Objevuje se snížená citlivost prstů, parestézie, otoky a ztuhlost.

Tyto symptomy nás omezují při jízdě na kole, řízení vozidla nebo při manuální práci, při které zapojujeme do statické, nebo dynamické práce zápěstí.

PRŮBĚH OPERACE

Operaci karpálního tunelu provádíme na naší klinice ambulantně, v lokální anestezii. Provádí se otevřenou metodou a po zákroku Vám na dlani zůstane drobná jizva.

po operaci

Do 5 dnů po operaci vymizí bolestivost. Domů od nás dostanete balíček pro péči o čerstvou ránu, analgetika a antibiotika, která potlačí případný zánět, jenž by mohl průběh hojení zkomplikovat.

Symptomy, které syndrom doprovázejí, snížená citlivost, mravenčení aj., odezní do 3 měsíců od zákroku.

Po dobu rekonvalescence je podle povahy Vašeho zaměstnání nutná pracovní neschopnost.

napište nám ...
Jméno Telefonní kontakt E-mail Zpráva Odeslat

Pro více informací nás kontaktujte a domluvte si termín konzultace s naším lékařem, který Vám zodpoví všechny Vaše dotazy a vysvětlí průběh zákroku.


Cena konzultace je 500 Kč, v případě realizace zákroku je tato částka odečtena.


Následně s Vámi najde vhodný termín pro chirurgický zákrok.