chirurgické zákroky

labioplastika

Plastika stydkých pysků je prováděna při nadbytku tkáně v této oblasti.
 labioplastika

Modelace a plastika stydkých pysků je indikována v případě nadbytku tkáně. Upravujeme tvar a velikost.

Problémy s nadbytkem tkáně v oblasti stydkých pysků přicházejí s věkem, po porodu a částečně zde mají svůj podpis genetické faktory.

Změny ve tvaru a velikosti labií přicházející s věkem působí řadu nepříjemností v sexuálním životě, při sportu a mohou také eskalovat v případné záněty. Nadměrný nadbytek tkáně může způsobovat odírání a zraňování při chůzi či sportu. Později je pro některé ženy nepříjemné nosit těsné spodní prádlo či plavky.

Pro koho je operace vhodná?

Pro ženy, které na sobě pozorují změny tvaru, nebo velikosti stydkých pysků.

průběh operace

Operace se standardně provádí v lokální anestezii, při které necítíte žádnou bolest a nepříjemné pocity. Uvědomujeme si, že před operací labií jste ve stresu a máte strach, proto před zákrokem podáváme tzv. premedikaci, která Vás uvolní a postará se o Vaši psychickou pohodu.

Zákrok dle rozsahu trvá přibližně 30 minut až 1,5 hodiny.

po operaci

Po operaci labií zpravidla nebývá rekonvalescence dlouhá. Třetí až čtvrtý den po operaci je možné se vrátit ke kancelářské práci. Pohlavní styk a jinou fyzickou zátěž doporučujeme odložit na měsíc po zákroku. Bolest první hodiny po operaci doporučujeme tlumit analgetiky, která od nás dostanete v základním balíčku.

napište nám ...
Jméno Telefonní kontakt E-mail Zpráva Odeslat

Pro více informací nás kontaktujte a domluvte si termín konzultace s naším lékařem, který Vám zodpoví všechny Vaše dotazy a vysvětlí průběh zákroku.


Cena konzultace je 500 Kč, v případě realizace zákroku je tato částka odečtena.


Následně s Vámi najde vhodný termín pro chirurgický zákrok.