zákroky

Chirurgické zákroky

Zvětšení a zmenšení prsou, operace nosu, liposukce a mnoho dalších zákroků naleznete v této kategorii.
Operace horních a dolních víček

Spadnutí horních víček nepředstavuje jen estetický problém, ale výrazně snižuje kvalitu života. Na naší klinice jsme schopni tuto indispozici vyřešit.


labioplastika     

Máte problémy s Vaší intimní partií, je něco, co Vám způsobuje komplexy, nebo Vás to prostě trápí? Náš lékař Vám poradí a můžete se domluvit na dalším postupu.


Mužská obřízka   

Mužská obřízka nepředstavuje jen estetický problém, ale v mnoha případech s sebou nese zdravotní problémy. Bez ostychu si domluvte individuální konzultaci.


mininecklift

Trápí Vás povislý podbradek? Jednoduchou metodou v lokální anestezii odsajeme z oblasti podbradku přebytečný tuk a splníme tak Vaše představy.EXCIZE ZNAMÉNEK A JINÝCH KOŽNÍCH VÝRŮSTKŮ

Odstraníme Vaše znaménko a jiné kožní výrůstky. Precizní chirurgické odstranění s histologickým vyšetřením.

OTOPLASTIKA

Šetrným chirurgickým zákrokem provádíme korekci uší, ušních lalůčků a případných ušních deformací.

CHIRURGICKÁ KOREKCE JIZEV

Jedna z možností korekce starých jizev je opakovaná chirurgická incize. Pomocí plastického stehu starou jizvu odstraníme.

RHINOPHYMA

Rhinophyma je zduření nosu, které postihuje až 10% populace. Jde o jedno z onemocnění, které řešíme na našem pracovišti.

LIPOSUkce

Trápí Vás nadměrný tuk na Vašich tělesných partiích? Pomocí našich přístrojů Vám odstraníme nadbytečný tuk v libovolné oblasti! Následně nabízíme možnost metody lipotransferu, tzn. přenos tuku do jiných tělesných partií.

MINIFACELIFT

Minifacelift je chirurgická metoda k odstranění přebytečné kůže, vyhlazení vrásek a vypnutí kůže na obličeji. Jedná se o invazivní metodu, která má dlouhodobý efekt.


OPERACE KARPÁLNÍHO TUNELU

Na naší klinice provádíme operaci karpálního tunelu. Syndrom karpálního tunelu se projevuje nepříjemnými symptomy. Útlak středového nervu v oblasti zápěstí způsobuje parestezie a mravenčení.